hurdacı

HURDA KROM

KROM HURDASI

 KROM HURDASIKrom hurda çok sert olduğu ve zor eridiği için metallere sertlik sağlamada, zırhlı araç yapımında kullanılmaktadır. Kromun çeşitli alaşımları gemi, uçak, silah ve mermi yapımında kullanılır. Ayrıca krom paslanmayı da önlediği için metal kaplamalarda, konserve yapımında kullanılır. Isıya dayanıklı olduğu içinse türbin motorlarında kullanılmaktadır.krom Hurdasının 1' den fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir kaç örnek 304-310-316 kalite olmak üzere gruplara dağılır.

HURDA KROM

Hurda Krom ve Krom Hurdalarınızı en yüksek piyasa değerinden alıyoruz.Krom Hurda geri dönüşümde çok önemli bir rol oynamaktadır.Çünkü direk zararlı maddelerden arınması ve o şekilde geri kazanım yapılması gerekmektedir.
Firmamızdan Krom Hurdalarınız için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

İstanbul Hurdacı ; Avcılar HurdacıBağcılar Hurdacı, Bahçelievler Hurdacı, Bakırköy HurdacıBayrampaşa Hurdacı, Beşiktaş Hurdacı, Beykoz Hurdacı, Beyoğlu Hurdacı, Büyükçekmece HurdacıÇatalca Hurdacı, Eminönü Hurdacı, Esenler Hurdacı,Esenyurt Hurdacı, Eyüp Hurdacı, Fatih Hurdacı, Gaziosmanpaşa Hurdacı, Güngören Hurdacı, Kadıköy Hurdacı, Kağıthane Hurdacı, Kartal Hurdacı, Küçükçekmece Hurdacı, Maltepe Hurdacı, Pendik Hurdacı, Sarıyer Hurdacı, Silivri Hurdacı, Şile Hurdacı, Şişli Hurdacı, Tuzla Hurdacı, Üsküdar Hurdacı, Edirne HurdacıTekirdag Hurdacı,Kırklareli HurdacıÇerkezköy Hurdacı, Veliköy Hurdacı, Çorlu Hurdacı, Keşan Hurdacı, Saray Hurdacı, Hurda, HurdacıHurda Fiyatları