hurdacı

HURDA TANITIMI

Hurdasan Hurda 2008 yılından itibaren hurda alımı  ve  satışı yapmaktadır. Hurda Sektöründe hızla ilerleyen firma yeni teknolojik gelişimlerle verdiği geri dönüşüm hizmetini doğaya %100 katkı sağlayarak devam etmektedir.

* Başlıca hurdalar
* Bakır hurda
* Kağıt hurda
* Plastik hurda 
* Demir hurda 
* Hurda metal
* Alüminyum hurda

Tüm kablo kırma, hurda ile gelen metal, bakır, plastik, demir ve kağıt hurda konusunda geri dönüşüme katkı sağlarken bizlere bunları ulaştıranlara da maddi kazanç sağlamaktayız.

hurda
DEMİR
hurda
ALÜMİNYUM
hurda
BAKIR
hurda
BAFON
hurda
KROM
hurda
NİKEL

PASLANMAZ
304 / 310 / 316
hurda
SARI
hurda
PLASTİK HURDA
hurdacı
NAYLON HURDA
hurda
ÇUVAL HURDA
hurdacı
ATIK YAĞ HURDA

HURDA

Hurda

Hurda Alımı, Her Türlü Hurdalarınızı olduğunuz yerden alabiliriz.Geri dönüşümde öncülüğümüzü kanıtlamış ve gereken her yeni trendleri yakından takip ederek piyasa fiyatının ustunde fiyatlarla alım yaparak hem müşteri memnuyitini hemde güvenilir çalışmayı benımsemiş bir köklü firmayız.

Hurdalarınız Bizde Değer kazansın

Elinizde olan hurdaları sizin kantarınızda peşin olarak parasını vererek siz hiç karışmadan arabarabalarımıza yüklüyüyoruz,Ve hep ve peşin ve kurallara uyarak iş yaptıgımız için hurdalarda ve diğer geri dönüşüm maddelerinde sıkıntıyı ve problemleri sıfıra indiriyoruz.. Hurdasan HURDA

Hurda Elektronik

Hurda piyasasında ve elektronik piyasasının üstünde bir fiyatla elektroniklerinizi ve hurdalarını alıyoruz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.Müşterilerimizin telefon etmesiyle araçlarımız yola çıkar, hurda ve elektronik hurdalarınızı kendi kurmuş olduğumuz ekipler tarafından alınır.Ve müşterimize peşin olarak ödenir.

Hurda Çinko

Hurdaların ham maddesi olarak bilinen çinko'da da Hurdasan hurda yanınızda elinizde olan çinkolarınızı gelip kapınızdan alıyoruz.Ve prensip edindiğimiz şekilde çinko ve geri dönüşüm maddelerinde peşin olarak ödeme yapıyoruz ve hem müşterilerimizi hemde kendimizi problemsiz alışveriş yapmak icin elimizden geleni yapıyoruz

Hurda Alım Satım

Alım satımlarımızda hurdalarınız ne kadar ediyosa değerinde fiyat verip ne karşımızdaki kişileri nede kendimizi mahdur etmeyiz.Hurdalarınız ne kadar ediyorsa piyasasını üstünde fiyat vererek karşımızdakininde para kazanmasını istiyoruz.HurdasanHurda

Hurda  Bakır

Hurda piyasasının en önemli maddesi olan bakır 'da piyasanın üzerinde verdiğimiz fiyatlarla ve bir telefonla uzman hurda ekibmizle hurdalarınıza değer biçebilir.Bakır sarı veya benzeri renkte olan bir maddedir; kendi arabalarımızla siz hiç elinizi sürmeden hurda taşıma ekibimizle hurda arabalarımıza yükleyip ve anında peşin ödeme yöntemiyle sizin ve bizi premblem olmayacak şekilde hurda, bakır, hurda demir ve çelik ticareti yaparız.Piyasada öncü kişiliğimizle tanınan ve müşteri memnuniytetini ön planda tutan bir ekipiz biz .Bakırda hurda da aklınıza gelicek ilk isim olmak için telefonunuzu bekliyoruz...HURDASAN BAKIR HURDA

Hurda Alım Noktaları

BEYLİKDÜZÜ HURDAHADIMKÖY HURDAHARAMİDERE HURDAAVCILAR HURDAKIRAÇ HURDA ÇERKEZKÖY HURDAÇATALCA HURDAÇORLU HURDAVELİKÖY HURDASİLİVRİ HURDABÜYÜKÇEKMECE HURDAKÜÇÜKÇEKMECE HURDABAYRAMPAŞA HURDAİKİTELLİ HURDACIYENİBOSNA, HURDACIKEMERBURGAZ HURDALÜLEBURGAZ HURDAMERTER HURDACI,GÜNGÖREN HURDACIKAĞITHANE HURDACIKÜÇÜKKÖY HURDAALİBEYKÖY HURDACIATAKÖY HURDACIYEŞİLKÖY HURDACIHAYRABOLU HURDAMALKARA HURDACIM. EREĞLİ HURDACISARAY HURDACIİPSALA HURDAKEŞAN HURDACIENEZ HURDACIDİLOVASI HURDACIDARICA HURDA,MURATLI HURDAŞARKÖY HURDACISELİMPAŞA HURDACIBABAESKİ HURDACIMECİDİYEKÖY HURDASARIYER HURDACIMASLAK HURDACIETİLER HURDACINİŞANTAŞI HURDATAKSİM HURDACILEVENT HURDACIBEYOĞLU HURDACIKUMBURGAZ HURDALALELİ HURDACIGAYRETTEPE HURDACIRAMİ HURDACIOKMEYDANI HURDAKASIMPAŞA HURDACIAKSARAY HURDACIŞİŞLİ HURDACITOPKAPI HURDASULTANGAZİ HURDACIBEBEK HURDACIHABİBLER HURDACI,MAHMUTBEY HURDAGÜNEŞLİ HURDACIFLORYA HURDACITARABYA, HURDACIUNKAPANI HURDAFİRİZKÖY HURDACI,  GÜRPINAR HURDACISEFAKÖY HURDACIİSTANBUL HURDAANKARA HURDACIKOCAELİ HURDACIYALOVA HURDACIBURSA HURDACIİZMİT HURDAÇANAKKALE HURDACIBOLU HURDACIEDİRNE HURDACITEKİRDAG HURDASAKARYA HURDACITRAKYA HURDACIDÜZCE HURDACIADAPAZARI HURDAKROM HURDAHURDA KABLOBAKIR HURDAKALAY HURDANİKEL HURDASARI HURDAKIZIL HURDAKURŞUN HURDAALÜMİNYUM HURDAALKAPON HURDASIHURDA ALIM SATIMHURDACIHURDAHURDA FİYATLARIHURDA FİYAT LİSTESİSÜTLÜCE HURDAKABATAŞ HURDACIFINDIKZADE HURDACICİHANGİR HURDACITEŞVİKİYE HURDAHURDACI , HURDAMAÇKA HURDACI,YEŞİLYURT HURDACIAYAZAĞA HURDADİKİLİTAŞ HURDACISEYRANTEPE HURDACI,ÇAĞLAYAN HURDACIULUS HURDAGÜLTEPE HURDACISEFAKÖY HURDACIİstanbul HurdacıEdirne HurdacıYalova Hurdaİzmit HurdacıKocaeli HurdacıBeylikdüzü hurdacıYakuplu HurdacıMermerciler hurdaMigros HurdacıBeykent HurdacıGürpınar HurdacıHaramidere Hurdacı Ortaköy HurdaHadımköy HurdacıAvcılar HurdacıBayrampaşa HurdacıBüyükçekmece Hurdacı, Celaliye HurdaKumburgaz Hurdacı,Mimarsinan HurdacıTepecik HurdacıÇatalca HurdaÇiftlikköy Hurdacı,Karacaköy HurdacıEminönü HurdacıEsenler HurdacıEsenyurt HurdaEyüp HurdacıGüngören HurdacıKağıthane HurdacıKüçükçekmece HurdacıSarıyer HurdaSilivri HurdacıSelimpaşa HurdacıÇanta HurdacıTuzla HurdacıKıraç hurda, Çerkezköy HurdaVeliköy HurdaÇorlu Hurdaçerkezköy 
 
HURDA GERİ KAZANIMHURDA HURDA HİZMETİHURDA HURDA SEKTÖRÜHURDA

Hurda,Metal Hurda

Krom Hurdaİstanbul

Hurdacı, Hurda , Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda AlımHurda San

Hurda AlımSatım

Hurda KabloHurdacı

Hurda SarıBakır

Hurda Kalayİstanbul

İstanbul HurdaKrom

Hurdacıİstanbul Hurda Hizmet

Hurda MerkeziHurdacı

Hurda SektörüHurdacı

Hurda PazarıHurdacığı

Hurda MerkeziHurdacılık

Hurda Alım Fiyatları,İstanbul

 
 

Hurda Geri Dönüştürme Hurda Metotları

 Hurda Geri dönüştürme Hurdacı metodları her malzeme için farklılık göstermektedir: 

Alüminyum Hurda: Atık alüminyum küçük parçacıklar halinde doğranır. Daha sonra bu parçalar büyük ocaklarda eritilerek, dökme alüminyum üretilir. Bu sayede atık alüminyum, saf alüminyum ile neredeyse aynı hale gelir ve üretimde kullanılabilir. 

Kağıt Hurda: Kağıt öncelikle kağıt çamuru hazırlamak için, su içerisinde liflerine ayrılır. Eğer gerekirse içindeki lif olmayan yabancı maddeler için temizleme işlemine tutulur. Mürekkep ayırıcı olarak, sodyum hidroksit veya sodyum karbonat kullanılır. Daha sonra hazır olan kağıt lifleri, geri dönüşmüş kağıt üretiminde kullanılır. 

Plastik Hurda: Plastik atıklar öncelikle cinslerine göre ayrılarak geri dönüşüm işlemine tabi tutulur. Cinslerine göre ayrılan geri dönüşebilir plastik atıklar, kırma makinalarında kırılıp küçük parçalara ayrılır. İşletmeler bu parçaları direkt olarak belli oranlarda, orijinal hammadde ile karıştırarak üretim işleminde kullanabildiği gibi; tekrar eritip katkı maddeleri katarak ikinci sınıf hammadde olarak da kullanabilir. 

Cam Metal Hurda: Cam atıklar (şişe, kavanoz vb.) toplama kutularında toplanır ve bu atıklar renklerine göre ayrılarak geri dönüşüm tesislerine verilir. Burada atık ve katkı maddelerinden ayrılır. Burada cam kırılır ve hammadde karışımına karıştırılarak eritme ocaklarına dökülür. Bu şekilde tekrar cam olarak kullanıma geçer. Kırılan cam, beton katkısı ve camasfalt olarak da kullanılmaktadır. Camasfalta %30 civarında geri dönüşmüş cam katılmaktadır. Cam bu şekilde sonsuz bir döngü içinde geri dönüştürülebilir, yapısında bozulma olmaz.